Strojní strečové fólie

Společnost Manupackaging vyrábí a skladuje širokou škálu fólií určených pro strojní použití. Kromě těchto standardních specifikací můžeme vyrábět také role fólie na zakázku.

 

LC2

Vhodná pro poloautomatické balicí stroje s předepnutím až 150 % (23 µm); 100% recyklovatelná fólie LLDPE, pro standardní použití s balicími stroji. Pro konverzi jsou k dispozici verze Jumbo.

LC3

Vhodná pro automatické balicí stroje, balicí stroje s otočným ramenem, balicí stroje s rotujícím ramenem, balicí stroje s rotujícím prstencem, horizontální balicí stroje, poloautomatické balicí stroje se zaručeným minimálním předepnutím 175 % (23 µm); 100% recyklovatelná fólie LLDPE, pro standardní použití s balicími stroji.

MAGUS

Vhodná pro automatické balicí stroje, balicí stroje s otočným ramenem, balicí stroje s rotujícím ramenem, balicí stroje s rotujícím prstencem, horizontální balicí stroje, poloautomatické balicí stroje se zaručeným minimálním předepnutím 200 % (23 µm); 100% recyklovatelná fólie LLDPE pro standardní použití s balicími stroji.

ATX

Vhodná pro automatické balicí stroje, balicí stroje s otočným ramenem, balicí stroje s rotujícím ramenem, balicí stroje s rotujícím prstencem, horizontální balicí stroje, poloautomatické balicí stroje se zaručeným minimálním předepnutím 250 % (23 µm); 100% recyklovatelná fólie LLDPE pro extrémně náročné aplikace s balicími stroji.

MELITE

Vhodná pro automatické balicí stroje, balicí stroje s otočným ramenem, balicí stroje s rotujícím ramenem, balicí stroje s rotujícím prstencem, horizontální balicí stroje, poloautomatické balicí stroje se zaručeným minimálním předepnutím 275 % (23 µm); 100% recyklovatelná fólie LLDPE pro extrémně náročné aplikace s balicími stroji.

MANUSTAR

Vhodná pro automatické balicí stroje, balicí stroje s otočným ramenem, balicí stroje s rotujícím ramenem, balicí stroje s rotujícím prstencem, horizontální balicí stroje, poloautomatické balicí stroje se zaručeným minimálním předepnutím 350 % (17 µm); 100% recyklovatelná LLDPE fólie s nízkou roztečí, pro extrémně náročné aplikace s balicími stroji.

MANUNET

Vhodná pro automatické balicí stroje, balicí stroje s otočným ramenem, balicí stroje s rotujícím ramenem, balicí stroje s rotujícím kruhem, horizontální balicí stroje, poloautomatické balicí stroje se zaručeným minimálním předepnutím 300 % (35 µm); 100% recyklovatelná síťová fólie LLDPE, pro extrémně náročné aplikace s balicími stroji.

MELITE PLUS

Vhodná pro automatické balicí stroje, balicí stroje s otočným ramenem, balicí stroje s rotujícím ramenem, balicí stroje s rotujícím prstencem, horizontální balicí stroje, poloautomatické balicí stroje se zaručeným minimálním předepnutím 240 % (14 µm); 100% recyklovatelná LLDPE fólie s nízkou roztečí pro extrémně náročné aplikace s balicími stroji.

ATX PLUS

Vhodná pro automatické balicí stroje, stroje s otočným stolem, otočným ramenem, otočným prstencem, horizontální a poloautomatické balicí stroje se zaručeným minimálním předepnutím 325 % (23 µm); 100% recyklovatelná fólie LLDPE, pro extrémně náročné aplikace s balicími stroji. Pro konverzi jsou k dispozici verze Jumbo.