Závazky Manupackaging nezahrnují pouze prodej vysoce kvalitních produktů, ale také kompletní zákaznickou asistenci potřebnou k výběru nejvhodnějšího obalového řešení a jeho použití adekvátním způsobem, a to díky důkladné předprodejní a poprodejní činnosti nabízené našim zákazníkům, kdykoli je to nutné.

Zákazník je cílem našeho zájmu, dle hodnot Manupackaging. 

S cílem zajistit nejlepší výsledky společnost spolupracuje se svými zákazníky na poskytování řešení na míru. Tyto služby jsou poskytovány u zákazníků nebo v provozovnách Manupackaging, které mohou nabídnout testovací zařízení, včetně dynamických testů.

Inženýři společnosti Manupacking, produktoví manažeři, správci klíčových zákazníků, jsou plně k dispozici, aby navrhli a poskytli nejlepší poměr ceny a kvality obalových řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a poskytují nejlepší zabezpečení zboží během přepravy, v souladu s evropskou směrnicí EU/2014 ze dne 29.4. 2019.

NAŠE ŘEŠENÍ PRO cílové využití

Manupackaging obaly jsou bezpečné, dostupné, perspektivní, orientované na úsporu nákladů a na ochranu životního prostředí.

Všechna řešení Manupackaging jsou sledována, vyvíjena a vyráběna se specifickým cílem poskytnout zákazníkovi nejlepší poměr ceny a výkonu, a minimalizovat dopad na životní prostředí v kombinaci se snadným použitím a zpracovatelností.

Manupackaging produkty zahrnují primární, sekundární a terciární obaly a jsou určeny pro:

VYBERTE SI SPRÁVNOU STRETCH FÓLII PRO SVÉ POTŘEBY

STATISTIKY MANUPACKAGINGU

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak efektivní je Vaše současné nastavení balení? 

Věděli jste, že zajištěním toho, že používáte správné strojní nastavení a produkty, můžete snížit své výdaje a spotřebu, aniž byste ohrozili kvalitu a omezení nákladu? 

Z tohoto důvodu Manupackaging nabízí „Site Testing And Technical Survey“ (testování na místě a technický průzkum, zkráceně STATS), zcela bezplatnou službu s primárním cílem optimalizace Vašich balicích systémů. Ale jak to funguje? 

AUDITORSKÝ PROGRAM ZDARMA

STATS je bezplatná obalová auditorská služba poskytovaná společností Manupackaging, aby bylo zajištěno, že budete neustále těžit z nejlepší řady produktů a úrovní služeb, které splňují Vaše požadavky. 

STATS je mnohostranný přístup ke snížení Vaší spotřeby a nákladů za obaly a zároveň ke zvýšení ziskovosti a snížení dopadu Vaší společnosti na životní prostředí. Naši odborníci z oboru Vám mohou poskytnout nezávislé poradenství ohledně racionalizace produktů a zefektivnění Vašich výrobních procesů tak, aby vyhovovaly jedinečným kritériím Vaší společnosti. 

SCHŮZKA S ODBORNÍKEM NA OBALY

Navštívíme Vás, zanalyzujeme Vaše stávající nastavení, spočítáme Vaše současné výdaje a spotřebu materiálu.

Také otestujeme nastavení Vašeho stroje, posoudíme faktory, jako je úroveň napětí, počet otáček, sílu materiálu a schopnost předepnutí, které aktuálně používáte.

Jakmile shromáždíme všechna potřebná data, předložíme konkrétní zefektivnění a úspory nákladů, které je možné dosáhnout s Manupackaging materiály.

Po Vašem odsouhlasení doporučujeme vyzkoušet nabízené materiály, aby byla potvrzena plná spolupráce v praxi.

Pro více informací prosím vyplňte formulář vpravo. 

SECONDARY PACKAGING

Manupackaging high performance bubble wrap, produced at Corsham (U.K.) distribution branch.
Manupackaging BOPP packaging tapes, produced at the Buenos Aires (Argentina) plant.

PŘÍKLADY BALENÍ

Manupackaging stretch vícevrstvé vysoce výkonné ovinovací fólie na palety, vyráběné v závodě Schkopau (Německo), v závodě v Buenos Aires (Argentina) a v závodech Curitiba a Manaus (Brazílie). Všechny fólie Manupackaging poskytují odpovídající obalové a ochranné vlastnosti, včetně pevnosti, přilnavosti, pevnosti v tahu a odolnosti proti nárazu, aby byla zaručena vynikající přídržná síla a nejlepší stabilizace zatížení před, během a po přepravě. 

Manupackaging vícevrstvé stretch hood obaly, vyráběné v závodě Schkopau. 

ZEMĚDĚLSKÉ OBALY

Manupackaging senážní a silážní fólie, vyráběné v závodě Schkopau. 

Výše uvedené materiály jsou pak doplněny o několik dalších druhů spotřebních obalových materiálů a vybavení, nabízených vlastními distribučními firmami společnosti.