MANUNATURE® RR

Manunature® RR AT je polyethylenová koextrudovaná 100% recyklovatelná fólie LLDPE obsahující 30 % recyklovaného obsahu z recyklace po spotřebiteli, navržená s ohledem na oběhové hospodářství pro opětovné využití polymerních odpadů pro vysoce kvalitní aplikace (recyklace v uzavřeném cyklu).

Vhodná pro automatické balicí stroje, balicí stroje s otočným ramenem, balicí stroje s rotujícím ramenem, balicí stroje s rotujícím prstencem, horizontální balicí stroje, poloautomatické balicí stroje se zaručeným minimálním předepnutím 200 % (23 µm), pro standardní aplikace s balicími stroji.

Typické použití: Cihly, keramika, cement, chemikálie, konzervárenský, potravinářský, nápojový, cukrářský, textilní průmysl. Lze ji použít k balení jakéhokoli druhu obalů; doporučuje se zejména pro středně těžké a těžké náklady.

– Velmi vysoká stabilita při zatížení
– Velmi vysoká mechanická odolnost a odolnost proti roztržení
– Stupeň odolnosti proti propíchnutí: ★★★
– Vysoká průhlednost
– Vysoká rychlost balení
– Dobré možnosti úspory nákladů
– Schváleno pro styk s potravinami*
– Snižuje dopad na životní prostředí
– K dispozici jsou standardní velikosti a velikosti na míru

* Tento výrobek je určen pro balení palet a bezpečnost přepravy, tedy pro balení s nepřímým kontaktem s potravinami; je však zaručeno, že příležitostný kontakt s potravinami neznamená riziko pro zdraví lidí a/nebo zvířat.