Košík (0 ks)

Sponzoring

Solidarita a podpora lidem v nesnázích, jsou součástí morálních závazků v rámci skupiny Manuli Stretch, která účinně podporuje sociální opatření už řadu let.

Reprezentativním příkladem je Manuli Onlus nadace, zřízená podnikatelem Dardanio Manulim v roce 1992 a od té doby působící pod vedením paní Cristina Manuli.

Mezi největší cíle nadace lze zařadit pomoc pro osoby trpící Alzheimerovou chorobou, kde nadace dosud poskytla 200.000 hodin dobrovolné pomoci a specializované pracovníky.

Manuli Onlus získala ocenění "Public Ambrogino Merit Award" od města Milan (2004), the Municipal Council Shield of Honour (2006) za práce vykonané v Miláně a okolí za více než deset let a "Angelo dell'Anno" (Angel of the Year), cenu za sociálně odpovědné služby (2007).

Nadace podporuje také několik úspěšných mezinárodních projektů:

Elektrifikace venkova obce Tougouri (Burkina Faso) prostřednictvím podpory Amani Nyayo Onlus, což umožnilo vytvořit sociálně-zdravotní systém, vybudování vodovodu a zařízení čerpání vody pro použití v zemědělství i civilním životě a osvětlení domů ve večerních hodinách.

V Argentině Manuli Onlus spolupracuje se společností a Maria de la Esperanza, které nadace umožnila postavit "La Esperanza Center" pro chudé děti v San Marco Sierras, Cordoba. V Centru je ubytování i prácovní zařízení (škola umění a řemesel) a farma pro domácí produkty, jejichž výnosy mají být použity k udržení Centra.